kuikpara Privacy Policy

6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili Yönetmelik kapsamında Şirketimiz, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması, müşterinin haklılığı ve karşılıklı güven anlayışı ile hizmet vermektedir.

Şirketimizin uymak zorunda olduğu ilgili yasal düzenlemeler gereğince müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak konusunda gerekli önlemleri almakta ve bu doğrultuda Şirket web sitesinde aşağıda yer verilen hususları uygulamaktadır.

Web sitesini şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilirsiniz.

Sitemizin kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir kesinti, bilgi vermede gecikme, bilgisayar virüsü, sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sitemizdeki bilgiler, yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde hazırlanmış olup, uygulamada olabilecek değişiklikler söz konusu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuş olup, kesinlikle bir teklif değildir.

Şirketimiz web sitesi üzerinden ürün ve hizmet kullanımı için talep edilen veya Şirket sisteminde var olan ve web sitesi üzerinden görüntülenebilen, müşterilere ait her türlü kişisel veri, müşteri onayı olmadan 3. kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Sitede yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları Şirketimize aittir. Web sitesinde yer alan 3. kişilere ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, marka, patent ve diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Şirketimiz veya Şirketimizce belirlenen gerçek ve tüzel kişilere aittir.

Müşterilerimizin tarafımızla paylaştığı kullanıcı bilgileri, erişim yetkisi bulunan resmi kurumlar ve yetkililer tarafından talep edilmesi halinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde paylaşılabilecektir.

Şirketimiz, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların, Şirketimiz gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesini 6493 sayılı Kanun ilgili mevzuat gereği sağlamaktadır.

Şirketimiz web sitesi üzerinden diğer web sitelerine erişim için verilen linkler dolayısıyla karşılaşılacak bilgi güvenliği ve gizliliğiyle ilgili olumsuzluklara ilişkin olarak Şirketimize herhangi bir yükümlülük yüklenemez, kusur atfedilemez. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Şirketimiz web sitesine giriş yapılması, yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde, 0850 811 00 77 no’lu çağrı merkezimiz ve diğer hizmet noktalarımızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

kuikpara – PayPorter Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.

imageimage